fbpx

ВАШІ ЗАПИТАННЯ

Як записатись на сеанс або консультацію?

Ви можете залишити заявку на нашому сайті у розділі “Контакти”, подзвонити нам за номером 0987801161 чи написати у Вайбер/Телеграм/WhatsApp або ж у соціальних мережах Інстаграм https://www.instagram.com/tattooine_tattoo_kyiv або Фейсбук https://www.facebook.com/tattooinekyiv/

Чи потрібна передплата для запису на сеанс?

Так, для того щоб майстер міг якісно та продуктивно планувати свій графік, нам потрібні гарантії серйозності Ваших намірів;) Тому для запису на сеанс потрібна передплата у розмірі 25% від вартості майбутнього татуювання.

Від чого залежить ціна татуювання?

Вартість розраховується відповідно до кількості годин витрачених на роботу. Час залежить в першу чергу від об’єму роботи,  деталізації малюнка, місця нанесення та індивідуальних особливостей шкіри.

Чи робите Ви корекції/перекриття старих невдалих татуювань?

Так. Для прорахунку вартості потрібно надіслати нам фото свого татуювання, а також, якщо це перекриття, малюнок який хочете бачити натомість.

Чи боляче робити татуювання?

Залежить від вашого больового порогу та місця нанесення. Найболючіші ділянки – під пахвами та колінами, на ребрах, колінах, кистях, ліктях, а також на ділянках з ніжною шкірою: лице, шия, груди, інтимні зони. 

Чи можна знеболити процес?

Анестезію ми не рекомендуємо, це ускладнює процес нанесення та загоєння. Але за Вашим бажанням майстер працюватиме із анестезією.

Чи безпечно робити тату?

Ми використовуємо виключно одноразові матеріали та ретельно стерилізуємо все обладнання. Перед сеансом або на консультації майстер може продемонструвати та розказати всі нюанси підготовки та стерилізації.

Якщо у мене є лише ідея в голові/малюнок до якого хочеться щось додати, чи може майстер зробити ескіз?

Так, майстер розробляє індивідуальні ескізи, але тільки по 50% передплаті, яка потім входить у вартість татуювання. Для обговорення всіх деталей необхідна особиста консультація з майстром.

Чому у вас погодинна оплата? Як я знатиму, що майстер навмисно не затягує час під час роботи?

Погодинна оплата це стандартна практика більшості провідних світових студій. Ми зацікавлені не тільки в якісному виконанні роботи, а і в збереженні репутації студії. Такий варіант виключений, так як нам важливо, щоб Ви залишились задоволені результатом, а також довіряли нам своє тіло в майбутньому.

Чи робите Ви тату неповнолітнім?

Так, робимо, але тільки за присутності одного із батьків за наявності документів, що посвідчують особу.

Як підготуватись до сеансу?

Розпочинати підготовку краще за 2-3 дні: уникайте продуктів, що розріджують кров і, якщо шкіра суха, наносьте зволожуючий крем на місце майбутнього татуювання, не засмагайте, не голіть цю ділянку шкіри, збираючись на сеанс вдягніть зручний одяг та поїжте. Більше інформації ви можете дізнатись у статті “Підготовка до сеансу” на нашому сайті у розділі Блог.

Як доглядати за татуюванням?

Одразу після сеансу: 1-2 дні варто уникати продуктів, що розріджують кров (алкоголь, кава, інше); до загоєння не наносити на малюнок креми, спиртовмісні та інші засоби, крім тих, які порадив майстер; уникати бань, саун, соляріїв, сильних фізичних навантажень, ні в якому разі не чесати та не знімати «корочки», що утворюються при загоєнні. Весь час: у сонячний період наносити на місце татуювання сонцезахисний крем із SPF не менше 50. Більше інформації ви можете дізнатись у статті “Догляд за тату. Повна інструкція” на нашому сайті у розділі Блог.

Чи є у вас послуга татуажу або пірсингу?

Ні, на жаль, такої послуги наразі у нас немає.

Чи робите ви тимчасові татуювання/розпис хною?

Ні, наша студія не робить тимчасові тату або розпис хною.

Чи можу я розрахуватись карткою?

На жаль, наразі у нас тільки готівковий розрахунок або ж Ви можете переказати кошти на картку майстра через онлайн банкінг.

Чи можу я взяти когось із собою на сеанс?

Так, але тільки одну особу. На жаль, більша компанія ускладнить роботу майстра у зв’язку із обмеженим простором студії.

Маєте своє запитання?

Напишіть нам!

    Pin It on Pinterest