fbpx

ДЕ НА ТІЛІ КРАЩЕ РОБИТИ ТАТУ

21/01/2020

Якщо ви задумуєтесь про тату, скоріш за все це питання у вас виникало.

Отже, де тату буде зберігати свій вигляд краще, а яких місць краще уникати якщо не хочеться часто бігати до майстра та робити корекції;)?

Перш за все, варто розуміти від чого залежить «вдалість» тієї чи іншої частини тіла під тату – від здатності шкіри на цій ділянці розтягуватися та деформуватись, а також чи закрита вона зазвичай одягом або навпаки частіше перебуває під прямими сонячними променями. Останній чинник найбільш важливий якщо ви плануєте робити тату в кольорі – щоб колір залишався насиченим довше, краще обирати місця більш захищені одягом. Розмір та форма самого тату також мають значення для довговічності малюнка – тому ці питання краще обговорити з майстром перед сеансом.

Отже, найвдаліші місця:

▪️ключиця – якщо ви хочете тату на верхній частині тіла – цей варіант чудово підійде, так як ключиця часто захована під одягом. Крім того, шкіра тут практично не розтягується з віком. Це один із найоптимальніших варіантів, адже тату буде «носитися» довго.

▪️внутрішня частина передпліччя – також захищена від сонця ділянка, і в той же час досить помітна – це якщо вам хочеться, щоб вашим тату могли насолоджуватись не тільки ви;)

▪️спина – постійно закрита одягом та зазнає мало деформацій з віком, особливо зона біля лопаток. Ще одним плюсом є гарантія того, що тату не набридне, адже бачити ви його будете не так і часто;)

▪️верхня частина стегна – причина така ж – закрита ділянка.

Все це звісно не означає, що вам потрібно обирати тільки місця, які закриті одягом або ж весь час ховати своє тату від сонця. Нанесення сонцезахисного крему для захисту від прямих сонячних променів –  гарантія яскравості та довгого життя вашого тату, навіть якщо малюнок знаходится на відкритій частині тіла.

▪️верхня частина ребер – якщо ви хочете зробити тату на животі – це ідеальний варіант. Так як шкіра тут найменше розтягується з віком і у випадку вагітності (актуально для фанів тату жіночої статі😜).

▪️задня частина шиї – якщо ж хочеться чогось оригінального – задня частина шиї під лінією росту волосся може бути цікавим варіантом, особливо якщо ви носите довге волосся. У такому випадку на шию потрапляє мало сонця. Але якщо зробили тату на шиї – будьте уважні, про це місце легко забути коли йдете гуляти, тому не забувайте захищати тату кремом.

▪️плечі та ікри – на цих частинах тіла шкіра також мало деформується з часом.

За такими ж критеріями розберемо не дуже вдалі місця під тату 👇

▪️живіт – ця ділянка буде поганим варіантом, особливо якщо ви – жінка та ще плануєте вагітніти (навіть якщо під час вагітності постійно наносити зволожувальний крем, все одно не вдасться зберегти гарний вигляд свого тату).

▪️згини тіла, такі як зап’ястя, лікті, коліна, пахви – внаслідок постійного руху та тертя шкіра деформується і тату втрачає чіткість ліній та колір.

▪️стопа – це стосується кісточки, боків стопи, пальців та шкіри біля п’яток – всі ці ділянки постійно труться об взуття та шкарпетки, тому тату дуже швидко втратить свій вигляд. Крім того, ця ділянка найбільш уразлива до бруду та бактерій, що може ускладнити процес загоєння.

▪️пальці та руки – так як ці частини тіла часто перебувають на сонці – чорнило швидко блідне. Також, руки ми миємо частіше за будь-які інші частини тіла – це також вплине на вигляд малюнка з часом. Крім того, шкіра на пальцях та долонях досить своєрідна, на ній тату дуже швидко втрачає свій першочерговий вигляд та розпливається.

▪️внутрішня частина вуха – тату на цій ділянці також виглядає гарно тільки дуже короткий час, шкіра у вусі погано тримає чорнило, тому потребуватиме частих корекцій.

▪️ділянки тіла, які труться або щільно прилягають до одягу – такі як внутрішня частина бедер, підпахви, шкіра між пальцями, внутрішня частина біцепса, талія (де ремінь прилягає до тіла) – на цих місцях чорнило буде тьмяніти швидше від постійного тертя.

Звичайно, ви можете обрати будь-яку частину тіла під тату. Це виключно ваше бажання і ваше рішення. Ця інформація допоможе вам оцінити можливі ризики та зрозуміти яке місце потребуватиме частіших корекцій та ретельнішого захисту від прямих сонячних променів. Тепер ви можете підійти до питання вибору свого ідеального місця для тату свідомо🤓

 

Останні статті

ДЕФОРМАЦІЯ ТАТУ

ДЕФОРМАЦІЯ ТАТУ

Якщо ви вирішили зробити тату і вас хвилює питання, як тату виглядатиме зі зміною ваги та віку, вам сюди👇⠀Часом ми чуємо: «А що буде з твоїм тату, коли тобі буде 70/якщо ти завагітнієш/набереш вагу/схуднеш..» - потрібне підкреслити🤪⠀Отже, що ж буде з...

БЕЗПЕКА ТА СТЕРИЛЬНІСТЬ

БЕЗПЕКА ТА СТЕРИЛЬНІСТЬ

При виборі тату-студії та майстра варто звертати увагу не тільки на якість виконання робіт (хоча це чи не найважливіший аспект), але й на умови роботи. Так як процес нанесення тату - це свого роду травма шкіри, дотримання санітарних норм та стерильності під час сеансу...

ПЕРЕКРИТТЯ ТАТУ ТА ШРАМІВ

ПЕРЕКРИТТЯ ТАТУ ТА ШРАМІВ

Перш за все, давайте з’ясуємо 🧐Перекриття або кавер (від англ cover up) це ✔️перекриття невдалого тату або ж ✔️перекриття шраму татуюванням. ✔️ Почнемо із перекриття невдалих тату: може бути як ▪️часткове...

Pin It on Pinterest

Share This